MSW Związku Polskich Spadochroniarzy
Związek Polskich Spadochroniarzy – oddział w Łodzi
ul. Bolesława Limanowskiego 207/2
91-340 Łódź
NIP: 725 173 32 64
KRS: 0000219168
REGON: 470747858
Dane do korespondencji:
MSW X ZPS
91-359 Łódź 87
skr. poczt. 7
Ankiety osobowe należy przesyłać listem poleconym za pośrednictwem krajowego operatora pocztowego (Poczta Polska), na adres:
MSW X ZPS
91-359 Łódź 87
skr. poczt. 7
Potrzebujesz zweryfikować status członkostwa?
Skontaktuj się z Biurem Weryfikacji Członkostwa.
Masz pytania lub skargi dotyczące możliwych naruszeń ochrony prywatności w ramach programów MSW Związku Polskich Spadochroniarzy?
Skontaktuj się z Pełnomocnikiem Ochrony.
Członkowie MSW Związku Polskich Spadochroniarzy lub uczestnicy Programu Kandydackiego, którzy uważają, że doznali dyskryminacji ze względu na rasę, kolor skóry, wyznanie, płeć/rodzaj płciowy (orientację seksualną i tożsamość płciową), pochodzenie narodowe, wiek, niepełnosprawność, informacje genetyczne (w tym historię chorób w rodzinie) i/lub w związku z wcześniejszym zgłaszaniem nieprawidłowości, mogą zgłaszać swoje obawy do Oddziałowej Komisji Rewizyjnej.
Zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej. Do zgłoszenia należy dołączyć swoje dane kontaktowe i poprosić o kontakt z Oddziałową Komisją Rewizyjną.
Aby uzyskać więcej informacji na temat Procesu Skarg odwiedź podstronę Oddziałowa Komisja Rewizyjna.
J5K 32X SPA # 22
KSA 5JA P3J # 32
SAM 92S 8SK # 10
Wymagania formalne:
* w przypadku osób 16 – 18 lat możliwa kwalifikacja do Programu przygotowania maturalnego;
** w przypadku osób powyżej 29 lat wymagane pisemne uzasadnienie.
MSW Związku Polskich Spadochroniarzy jest organizacją pozarządową, która na zasadzie wolontariatu wspiera w przygotowaniach osoby, których celem jest rozpoczęcie służby w Wojskach Specjalnych, aeromobilnych lub innych organach bezpieczeństwa Państwa.
Działamy z przekonaniem, że nasze wysiłki kierujemy do osób wyróżniających się, które dzięki codziennemu treningowi, nauce i pasji chcą w przyszłości pomagać innym.
Zgodnie z wizją Generała Edwina Rozłubirskiego – założyciela Związku Polskich Spadochroniarzy i twórcy ruchu Młodzieży Spadochronowej, stosujemy wzmocnione techniki szkoleniowe wychowując silne pokolenia żołnierzy.
Jesteśmy przyszłością bezpieczeństwa naszego kraju.
Warunkiem rozpoczęcia procesu naboru do Programu jest dobrowolne zgłoszenie wyrażone poprzez złożenie ankiety.
Za proces weryfikacji zgłoszenia odpowiada komisja, która ocenia zasadność objęcia wsparciem na podstawie ankiety oraz wewnętrznego postępowania sprawdzającego.
Czas trwania: od 1 do 6 miesięcy w zależności od dostępności miejsc w zespołach kandydackich. W pierwszej kolejności rozpatrywane są wnioski w trybie pilnym.
Sugestie do etapu:
Uwaga: Komisja kontaktuje się po zaliczeniu etapu pierwszego.
1) Egzamin sprawności fizycznej: należy nagrać i udostępnić komisji w formie linku do dysku internetowego. Kolejność ćwiczeń jest dowolna. Punktowane są w kolejności: motywacja, technika i wyniki. Należy pamiętać o prawidłowej rozgrzewce i rozciąganiu.
2) Rozmowa: połączenie telefoniczne z komisją, test kompetencji emocjonalnych, uszczegółowienie danych zawartych w ankiecie oraz czas na zadawanie pytań przez kandydata.
Uwaga: Komisja informuje o wyniku etapu drugiego lub ewentualnej potrzebie powtórzenia jego elementów.
Po pozytywnej kwalifikacji kandydat kierowany jest na spotkanie, gdzie komisja potwierdza prawdziwość danych osobowych, przeprowadza wywiad medyczny oraz weryfikuje wyniki testu sprawności fizycznej.
Objęcie wsparciem zależy od tego, czy kandydat w warunkach dużego obciążenia psychofizycznego zaprezentuje się jako osoba otwarta, pracująca w zespole i zmotywowana do osiągania celów.
Jako grupa kandydatów do służby w Wojskach Specjalnych, aeromobilnych i innych organach bezpieczeństwa państwa wspieramy się w codziennych przygotowaniach. Z dumą patrzymy na tych, którzy podążają tą ścieżką.
ZA WAMI IDĄ KOLEJNI !