MSW Związku Polskich Spadochroniarzy
Związek Polskich Spadochroniarzy – oddział w Łodzi
ul. Bolesława Limanowskiego 207/2
91-340 Łódź
NIP: 725 173 32 64
KRS: 0000219168
REGON: 470747858
Dane do korespondencji:
MSW X ZPS
91-359 Łódź 87
skr. poczt. 7
Ankiety osobowe należy przesyłać listem poleconym za pośrednictwem krajowego operatora pocztowego (Poczta Polska), na adres:
MSW X ZPS
91-359 Łódź 87
skr. poczt. 7
Potrzebujesz zweryfikować status członkostwa?
Skontaktuj się z Biurem Weryfikacji Członkostwa.
Masz pytania lub skargi dotyczące możliwych naruszeń ochrony prywatności w ramach programów MSW Związku Polskich Spadochroniarzy?
Skontaktuj się z Pełnomocnikiem Ochrony.
Członkowie MSW Związku Polskich Spadochroniarzy lub uczestnicy Programu Kandydackiego, którzy uważają, że doznali dyskryminacji ze względu na rasę, kolor skóry, wyznanie, płeć/rodzaj płciowy (orientację seksualną i tożsamość płciową), pochodzenie narodowe, wiek, niepełnosprawność, informacje genetyczne (w tym historię chorób w rodzinie) i/lub w związku z wcześniejszym zgłaszaniem nieprawidłowości, mogą zgłaszać swoje obawy do Oddziałowej Komisji Rewizyjnej.
Zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej. Do zgłoszenia należy dołączyć swoje dane kontaktowe i poprosić o kontakt z Oddziałową Komisją Rewizyjną.
Aby uzyskać więcej informacji na temat Procesu Skarg odwiedź podstronę Oddziałowa Komisja Rewizyjna.
J5K 32X SPA # 22
KSA 5JA P3J # 32
SAM 92S 8SK # 10
Trekkingi są okazją do spotkań i integracji w gronie osób wyznających wspólny cel – chcących jak najlepiej przygotować się do selekcji, kwalifikacji do wojsk specjalnych lub rekrutacji na inne stanowiska specjalistyczne.
Marsze preselekcyjne charakteryzują się swoją specyfiką: mało snu, mało jedzenia, nawigacja na azymut, wysokie tempo, zmęczenie i zadania do wykonania.
Uczestnicy trekkingów mają możliwość korzystania z map w standardzie NATO, pobrania z magazynu umundurowania, profesjonalnych busoli czy innego wyposażenia specjalistycznego niezbędnego do realizacji zadań.
Nad bezpieczeństwem czuwa całodobowo zespół koordynatorów i personel medyczny, którzy są gotowi do ewakuacji osób, które zbyt daleko posunęły się w przekraczaniu swoich limitów.
Trekkingi są doskonałą okazją do sprawdzenia swoich możliwości i wyposażenia przed np. Kursem Śnieżyca. Poziom poszczególnych grup marszowych dobierany jest w zależności od stopnia zaawansowania, wieku i kondycji fizycznej.
Trekkingi odbywają się w różnych rejonach polskich gór – miejscach rzadko odwiedzanych przez turystów.
Osoby spoza Programu zainteresowane udziałem w otwartych trekkingach proszone są o kontakt na adres poczty elektronicznej: [email protected]
Seminarium poświęcone pakowaniu plecaka
Omówienie zasad prawidłowego użycia, konserwacji i pakowania wyposażenia indywidualnego pod kątem gier terenowych
Marsz na orientację na dystanse 21 i 42 km
Grupa zaawansowana: bieg w zespołach dwuosobowych 42km;
Grupa szkolna: marsz całością na dystans 21km
Procedury łączności i pierwszej pomocy
Doskonalenie umiejętności udzielania pierwszej pomocy i nawiązywania łączności w warunkach terenowych
Współdzielenie sprzętu specjalistycznego
Możliwość udostępnienia sprzętu indywidualnego i testów różnych modeli wyposażenia klasy profesjonalnej
Jako grupa kandydatów do służby w Wojskach Specjalnych, aeromobilnych lub innych organach bezpieczeństwa Państwa wspieramy się w codziennych przygotowaniach.
Podejmij wyzwanie!